• Головна
  • Новини Львівщини
  • Від початку війни на Львівщині зареєстрували 45 кримінальних проваджень, пов'язаних з держзрадою

Від початку війни на Львівщині зареєстрували 45 кримінальних проваджень, пов'язаних з держзрадою

Від початку війни на Львівщині зареєстрували 45 кримінальних проваджень, пов'язаних з держзрадою

Про підозру у скоєнні правопорушень оголосили 28 особам

Від початку повномасштабної війни зареєстрували 45 кримінальних проваджень щодо вчинення злочинів проти основ національної безпеки.

Про це повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.

Йдеться про посягання на територіальну цілісність та недоторканість України, державну зраду, колабораційну діяльність, несанкціоноване поширення інформації про направлення, переміщення зброї, озброєння та бойових припасів в Україну, рух, переміщення або розміщення ЗСУ.

Про підозру у скоєнні правопорушень оголосили 28 особам.

Крім того, від початку повномасштабної війни Управління СБ України у Львівській області перевірило 9 тисяч 852 особи, з них 361 скерували для поглиблення фільтрації.

Слідчі підрозділи Головного управління Національної поліції у Львівській області від 24 лютого розпочали розслідування у 35 кримінальних провадженнях, які стосуються незаконного заволодіння гуманітарною допомогою. 9 особам вже повідомили про підозру.

Також Козицький розповів, що від початку повномасштабної війни через переходи Львівщини виїхали 2 мільйони 888 тисяч 706 громадян України, а повернулися — 1 мільйон 903 тисячі українців.

За весь період повномасштабної війни росії проти України на Львівщину переїхали 173 бізнеси з епіцентрів бойових дій, з них 112 уже запустили роботу. Найбільше переїхало підприємств машинобудування, легкої промисловості, металообробки, торгівлі, харчової та хімічної промисловості.

Нагадаємо, голова Львівської ОВА Максим Козицький розповів про головне на Львівщині за минулу добу

Новини Львівщини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності