Ринок землі: на Львівщині продали близько 1000 гектарів паїв

Ринок землі: на Львівщині продали близько 1000 гектарів паїв

З 1 липня 2021 року в області в рамках ринку землі укладено правочинів на 2550 га, з яких 967 га — це площі проданих 732-ох земельних паїв.

Про це повідомляють у Львівській обласній військовій адміністрації.

"Станом на сьогодні реєстри відновили свою діяльність, нотаріуси з Державним земельним кадастром працюють у штатному режимі. Знову запрацював ринок землі. Тому вартує вкотре наголосити, що якщо власник таки вирішив продати свій пай, то необхідно пам’ятати, що до 1 січня 2030 року ціна продажу такої ділянки не може бути меншою за нормативну грошову оцінку", — розповіла директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації Тетяна Гетьман.

Середня вартість гектара на Львівщині становить близько 80,3 тис. грн, що перевищує середню ціну по Україні майже вдвічі та поступається лише Київській області. Однак за площею відчужених сільськогосподарських земель область посідає останні місця.

"Найбільше транзакцій із землею провели у Харківській, Дніпропетровській та Херсонській областях, а найменше — в Івано-Франківській, Закарпатській та Чернівецькій областях", — додали у ЛОВА.

Читайте також: 

Новини Львівщини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності