ДБР висунуло обвинувачення російському власнику "Львівського автобусного заводу"

ДБР висунуло обвинувачення російському власнику "Львівського автобусного заводу"

Через цю заяву зареєстрували кримінальне провадження та наклали арешт на заставне майно

Російський олігарх Ігор Чуркін та його спільник намагалися обманом зберегти майно підприємства у Львові. Внаслідок цього працівники ДБР повідомили їм про підозру.

Про це інформує ДБР.

Велике українське підприємство ТОВ "Львівські автобусні заводи" взяло значний кредит у державному банку під заставу свого майна.

"Його власник — громадянин рф Ігор Чуркін, витратив гроші на власний розсуд та відмовився повертати кредитні кошти банку. Водночас він не хотів втрачати майно підприємства, яке перебувало у заставі. Тому російський бізнесмен розробив схему блокування проведення аукціону з продажу заставного майна українським банком", — йдеться в повідомленні.

Керівник підприємства подав до поліції завідомо неправдиву заяву про вчинення кримінального правопорушення представниками банку. Він звинуватив службових осіб банку у вигаданому особливо тяжкому кримінальному правопорушенні.

Через цю заяву зареєстрували кримінальне провадження та наклали арешт на заставне майно.

Громадянину росії та керівнику підприємства-боржника повідомлено про підозру за статтею 383 КК України (завідомо неправдиве повідомлення органу досудового розслідування про вчинення кримінального правопорушення, поєднані з обвинуваченням особи в особливо тяжкому злочині).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 5 років.

Процесуальне керівництво здійснює Офіс Генерального прокурора.

Нагадаємо, Державне бюро розслідувань затримало трьох осіб, яких підозрюють у масштабній крадіжці цінностей з приміщення Державного підприємства спецзв’язку.

Новини Львівщини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності