У Львові висадили першу в Україні Алею Співдружності

У Львові висадили першу в Україні Алею Співдружності

Висаджені сакури стали символом консолідації зусиль, єдності та взаємодопомоги

Сьогодні, 7 червня, у Львові на вул. Данила Апостола висадили першу в Україні Алею Співдружності. Екоініціатива об’єднала владу, бізнес, іноземних партнерів, представників соціально-культурної сфери, екоактивістів.

Про це повідомляють у Львівській обласній військовій адміністрації.

"Більшість учасників ініціативи вже тривалий час активно допомагають фронту. Долучаються до ініціативи "1000 автомобілів свободи", започаткованої начальником Львівської ОВА Максимом Козицьким, підтримують армію та переселенців. Та продовжують активно працювати у тилу", — йдеться у повідомленні.

На Алеї висадили більше 20-ти сакур, які стали символом консолідації зусиль, єдності та взаємодопомоги на шляху до перемоги України. До висадки дерев долучився начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

"Наша сила в тому, що ми, люди з різних сфер і з різними пріоритетами, якщо треба, вміємо швидко об’єднуватися і працювати на результат заради спільної мети. Нехай перша в Україні Алея Співдружності щодня нагадує про єдність українців, а також буде ще однією міцною цеглиною нашого екоусвідомлення. Дякую усім, хто об’єднаний ідеєю перемоги. Разом — ми сила", — зазначив очільник області.

Також участь у висадці взяли представники закордонного бізнесу. Зокрема, на Алеї Співдружності своє дерево посадили підприємці з Німеччини, які допомагають гуманітаркою та медикаментами. Вони розповідають, що така праця несе глибоку символіку, адже сакура — дерево любові, і саме через любов українців до своєї держави, Україна переможе будь-якого ворога, а також, як висаджене деревце, розцвітатиме, ростиме та розвиватиметься.

"На думку підприємців, дуже важливими є такі екоініціативи в час, коли ворог приносить так багато руйнувань на українську землю. Висаджені дерева — ще одне засвідчення підтримки для України", — розповідають у Львівській ОВА.

Організатори наголошують, що зупинятись на цьому не планують. Алею розширюватимуть та заохочують містян і жителів області взяти приклад та провести такі акції на своїх територіях.

Читайте також: 

Новини Львівщини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності