• Головна
  • Новини Львівщини
  • "Є і інші місця, де можна роздавати повістки", — Козицький прокоментував вручення повісток біля церков

"Є і інші місця, де можна роздавати повістки", — Козицький прокоментував вручення повісток біля церков

"Є і інші місця, де можна роздавати повістки", — Козицький прокоментував вручення повісток біля церков

Посадовець каже, що робити це поблизу церкви не варто

Голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький прокоментував рішення працівників територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (колишні військкомати) роздавати повістки у різних громадських місцях, зокрема біля церков.

Про це повідомляє Zaxid.net.

Посадовець каже, що робити це поблизу церкви не варто.

"Я вважаю, що коли людина йде до церкви, вона іде перш за все до Бога. Тому для цього, я думаю, є і інші місця, де можна роздавати повістки. Але що стосується торгових центрів, місць відпочинку, блокпостів, це, я думаю, адекватні місця, де людина може отримати повістку для того, щоб вона могла піти воювати або стати на облік", — зазначив Максим Козицький.

Також він пояснив, що отримання повістки та візит з нею до Центру комплектації і соціальної підтримки ще не означає участь у воєнних діях.

"З однієї сторони ми хочемо, щоб мобілізація проходила і ми мали можливість давати відсіч ворогу. Для цього ми маємо мобілізовувати населення. Звичайно, це складна робота. Люди, які отримують повістку, не завжди відразу йдуть на фронт. Це питання обліку людей, які мають можливість захищати власну державу", — наголосив очільник області.

Нагадаємо, голова Львівської ОВА Максим Козицький розповів про головне за добу на Львівщині.

Новини Львівщини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності