На Львівщині 4 тисячі переселенців отримають виплати від криптовалютної біржі

На Львівщині 4 тисячі переселенців отримають виплати від криптовалютної біржі

Binance нараховуватиме допомогу в розмірі 27 дол. на місяць

Криптовалютна біржа Binance, у рамках ініціативи Binance Refugee Card, надасть виплати 4 тисячам вимушено переселеним особам у Львівській області.

Про це повідомляють у Львівській обласній військовій адміністрації.

Упродовж трьох місяців криптобіржа нараховуватиме допомогу в розмірі 27 дол. на місяць. Виплати передбачені для найбільш вразливих категорій осіб з-поміж ВПО. Насамперед, для матерів неповнолітніх дітей та багатодітних, людей з інвалідністю і похилого віку.

"Львівщина стала першою в Україні, де реалізовують такий проєкт, тому це водночас надзвичайно велика відповідальність для подальшого обміну досвідом з іншими областями. 4 тисячі внутрішньо переміщених осіб, які проживають у Львівській області, отримають підтримку від Binance на загальну суму 900 000$ у грошовому еквіваленті. Це є не лише черговою можливістю для таких осіб покращити своє матеріальне становище, але й допомогти економіці області шляхом оплати товарів та послуг на виручену суму", — заступник начальника ЛОВА Олександр Кулепін.

Також у Львівській ОВА зазначають, що особливістю цієї допомоги є те, що вона нараховується на криптогаманець. Після реєстрації кошти потрібно вивести на банківську картку. Розібратись із криптовалютою та механізмом застосування допомагає благодійна ініціатива "Паляниця". Вона координує процеси реєстрації в системі Binance при прихистках внутрішньо переміщених осіб області.

Нагадаємо, раніше повідомлялось , що найбільший світовий сервіс обміну криптовалют Binance передасть 1 мільйон 200 тисяч доларів на потреби переселенців, які знайшли на Львівщині прихисток від російського вторгнення.

Новини Львівщини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності