За пів року прикордонників Львівщини намагалися підкупити на суму 1 млн 317 тисяч гривень

За пів року прикордонників Львівщини намагалися підкупити на суму 1 млн 317 тисяч гривень

Суми хабарів сягали від 50 до 5 000 доларів США

Прикордонники щодня виявляють підроблені документи у пунктах пропуску на Львівщині. Від початку року охоронці державного рубежу затримали 546 порушників, яким заборонено виїжджати за кордон у час війни і які попри це намагалися перетнути кордон.

Про це повідомляє ЛОВА.

Найчастіше підробляють довідки про непридатність до військової служби, тимчасове посвідчення військовозобов’язаного, пенсійне посвідчення, свідоцтво про народження дитини.

"Останнім часом збільшились випадки виявлення підроблених документів про навчання за кордоном, найчастіше у Польщі та Литві. За попередніми даними пакет документів для псевдостудента коштував від 500 до 2 000 доларів США. Усіх пред’явників "липових" документів передали правоохоронцям", - йдеться в повідомленні.

Бували випадки, коли ухилянти намагалися "домовитися" з прикордонним нарядом та вирішити питання підкупом. Суми хабарів сягали від 50 до 5 000 доларів США.

Загалом, за шість місяців зафіксували 122 спроби підкупу охоронців кордону на суму 1 млн 317 тис. гривень.

Хабародавцям загрожує позбавлення волі на строк від 4 до 8 років.

За звітний період через державний кордон не пропустили з різних причин майже 11 тис. осіб.

Додамо, до адміністративної відповідальності притягнули понад 2,6 тис. Наклали штрафів на суму 7 млн 865 тис. гривень. У 166 випадках припинено переміщення контрабандних товарів на суму 1 млн 190 тис. гривень. Виявили та передали правоохоронцям 71 одиницю зброї, 1,3 тис боєприпасів, 4,11 кг наркотичних та 0,76 кг психотропних речовин.

Новини Львівщини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності