Вірогідність нападу Білорусі-50/50, - військовий експерт

Вірогідність нападу Білорусі-50/50, - військовий експерт

Ніхто не віддає боєприпаси напередодні початку бойових дій

Для Львова безпосередньо наразі загрози нападу з Білорусі немає, оскільки місто знаходиться в другому ешелоні.

Про це зауважив військовий експерт Олег Жданов в ефірі 24 каналу.

"Є Рівненська область на півночі, і Волинська область. Тобто Львів не на передовій. Але я скажу так, що на сьогоднішній день, враховуючи ситуацію навколо України, потрібно бути готовим: укомплектувати територіальну оборону, озброїти, навчити, екіпірувати її, щоб вона була готова", - сказав Жданов.

За його словами варто заготовити інженерні споруди, бути в готовності розвезти по місцях всі необхідні матеріали для того, щоб підняти блокпости за лічені години.

"Так, треба готуватися. На жаль, ми тепер країна, яка фактично знаходиться в стані війни. І веде активні бойові дії з ворогом", - додав він.

Однак підвищення ризиків і загострення ситуації із Білоруссю він не бачить.

"Лукашенко  робить паралельно два процеси: з одного боку він виконує роботи щодо підготовки збройних сил до війни, але не в повному обсязі. От навіть військовозобов'язаних він не мобілізовує. Просто повідомляє їх повістками, і вони повинні прийти, й відмітитись, але вони не будуть мобілізовані. А з іншого боку він віддає військову техніку і боєприпаси рф. Ніхто не віддає боєприпаси на передодні початку бойових дій", - зауважив військовий експерт.

Як зазначив Жданов, скидати з терезів цю ситуацію не варто, але вона залишається більш менш стабільною. Вірогідність нападу Білорусі -50/50.

Нагадаємо, в Україні посилили режим контролю на блокпостах через загрозу проникнення диверсійно-розвідувальних груп з території Білорусі.

Новини Львівщини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності