Львівський Оборонний Кластер вже передав на фронт 60 тисяч бронежилетів

Львівський Оборонний Кластер вже передав на фронт 60 тисяч бронежилетів

Львівський Оборонний Кластер за три місяці роботи передав армії 60 тисяч бронежилетів та реалізував 3 нових проекти. Про це повідомляють у Львівській ОВА.

"Вже з перших днів широкомасштабного вторгнення біля нас почали групуватися десятки людей. Ми почали працювати над виготовленням бронежилетів для наших захисників одразу, а 24 березня отримали й офіційний статус. Пам’ятаю, що сказав команді під час першої наради після реєстрації ЛОКу ", – згадує Максим Плєхов, голова правління ЛОК.

У кластері наголошують, що ЛОК – це не просто волонтерство, це професійне волонтерство та ефективне використання коштів.

"Ми не закупляємо бронежилети по 15 тис. грн за штуку, ми беремо 15 тисяч і за них виготовляємо 3 бронежилети, які безкоштовно передаємо нашим захисникам. Але сьогодні ЛОК — це не тільки бронежилети. Ми готуємось презентувати три нові проекти: бронежилети для медиків; модернізація автівок, що йдуть на фронт: заміна вікон на полікарбонатні вставки, захист радіатора, встановлення повногабаритної рами, що захищатиме при перекиданні та дозволить прилаштовувати кулемети; гуманітарне розмінування – виготовлення кішок, щупів тощо і формування нового підходу в оснащенні сапера", – зазначають у кластері

Аби реалізувати задумане, яке буде актуальним не лише зараз, Львівськи Оборонний Кластер в пошуках партнерів та донаторів. Так, до прикладу, для розмінування України знадобиться 10 років. Зокрема, у кластері зазначили, що ситуація з донатами зараз дуже погіршилася.

"На жаль, війна в деяких головах закінчилася, хоча й набирає обертів на Сході і Півдні нашої країни. Якщо не зупинити покидьків там, нам доведеться зупиняти їх на львівських пагорбах. Ми будемо робити свою справу аж до перемоги", – додають у ЛОК.

Кожен охочий може допомогти Львівському Оборонному Кластеру за посиланням.

Нагадаємо, гуртожитки Львівської політехніки, які стали прихистком для вимушених переселенців, отримали обладнання на 680 тисяч гривень. За чотири місяці повномасштабної війни тут прихистили близько 4 тисяч ВПО. Зараз тут живуть більше тисячі вимушених переселенців. Коли вони переселяться з гуртожитків, обладнання залишиться студентам.

Новини Львівщини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності