Львівщина стала більше витрачати на енергоносії та комунальні послуги: видатки зросли на 40%

Львівщина стала більше витрачати на енергоносії та комунальні послуги: видатки зросли на 40%

Близько 8% від витрат із місцевих бюджетів, займають видатки на оплату енергоносіїв і комунальних послуг бюджетними установами

Близько 8% від витрат із місцевих бюджетів, займають видатки на оплату енергоносіїв і комунальних послуг бюджетними установами. У 2022 році в місцевих бюджетах на це передбачили 2,5 млрд грн, або на 40% більше в порівнянні з фактичними видатками минулого року (1,5 млрд гривень).

Про це інформують у Львівській ОВА.

Загалом із початку року бюджетні установи оплатили спожиті енергоносії і комунальні послуги на суму 925 млн грн.

"Відповідно до звітних даних останніх років, значна частина видатків у січні-квітні на енергоносії та комунальні послуги до загального їх обсягу в середньому становить 40-45%. Проте, в 6-ти територіальних громадах такий обсяг видатків перевищує цей показник. Зокрема, в Рудківській, Жидачівській та Червоноградській ТГ рівень касових видатків у січні–квітні 2022 року становить 46%, Моршинській ТГ – 48%, Підкамінській ТГ – 61%, Самбірській ТГ – 58%. Такі дані можуть свідчити про незабезпеченість асигнуваннями на їх оплату до кінця року або інші чинники",-йдеться в повідомленні.

Враховуючи воєнні реалії сьогодення та підвищення цін на енергоносії в світі, з метою економного використання енергоресурсів, у ЛОВА аналізують їх споживання щомісячно, а за необхідності вносять зміни до показників місцевих бюджетів для забезпечення в поточному році розрахунків за енергоносії в повному обсязі.

Нагадаємо, у Львівській ОВА розповіли, куди за тиждень витратили 47 млн грн.

Новини Львівщини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності