Червоноградська лікарня отримала апарат для обстеження пацієнтів з інфарктом

Червоноградська лікарня отримала апарат для обстеження пацієнтів з інфарктом

Раніше пацієнтів із Червонограда скеровували на обстеження до Львова

Червоноградська міська лікарня отримала ангіограф, який дозволить надавати невідкладну допомогу пацієнтам з інфарктом. Закупили його за кошти державного бюджету, а його вартість – 11 млн гривень.

Апарат дозволить виявити патології кровоносних судин та проводити діагностику захворювань серця. Червоноградська міська лікарня є закладом охорони здоров’я другого рівня, яка передбачає наявність такого апарату. Таких медзакладів на Львівщині є лише три – у Львові, Дрогобичі та Червонограді.

Раніше пацієнтів із Червонограда скеровували на обстеження до Львова. Однак тепер лікарня планує укласти догорів із Національною службою здоров'я України та сама надаватиме невідкладну допомогу пацієнтам району.

Приймати пацієнтів розпочнуть через 5 місяців. Наразі апарат встановлюють, а лікарня повинна отримати відповідні дозволи.

"Лікарня повинна отримати певні дозволи, щоб його використовувати, а встановити апарат має спеціальна монтажна бригада. Але сучасний ангіограф уже в Червонограді – і це головне", - розповів голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький.

Окрім того, в Червоноградській лікарні триває реконструкція. В медзакладі вже завершили реконструкцію приймального відділення та завершують роботи у відділені діагностики та інтенсивної терапії. Зокрема нове приймальне відділення у лікарні відкрили в травні минулого року.

Нагадаємо, Lviv.media розповідало, що на Львівщині реконструюють обласний госпіталь, що у Винниках та збудують новий хірургічний корпус "Охматдиту".

Будівництво нового корпусу "Охматдит" передбачає створення сучасних відділень, вертолітного майданчика та готелю для батьків. У госпіталі оновлять стаціонарний корпус на 500 місць, закуплять нове медичне обладнання та збудують вертолітний майданчик.

Новини Львівщини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності