У неділю, 28 червня у центрі Львова урочисто відзначили 30-ту річницю ухвалення Конституції України. У заходах взяли участь представники влади, військові, правоохоронці, молодь та мешканці громади. Про це повідомили у Львівській облраді. Під час урочистостей віддали шану загиблим захисникам і підняли Державний Прапор. Ліцеїсти, студенти та курсанти разом зачитали окремі статті Основного Закону. Під час урочистостей в.о. голови Львівської обласної ради Юрій Холод наголосив на ролі Конституції у сучасних умовах: “Наша Конституція — це не лише текст на папері. Її справжня сила проявляється тоді, коли нація проходить випробування історії. Сьогодні Україна вкотре доводить: наші права і свободи, наша гідність і наше право самим визначати власне майбутнє — не декларації. Це цінності, які українці захищають щодня”, — зазначив Юрій Холод. Як додали у Львівській ОВА, завершились урочистості композицією “Ми з України”, яку виконав оркестр Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. “З Днем Конституції України! Найкращий спосіб відзначити це свято — знати Основний Закон нашої Держави, поважати його й дотримуватися щодня”, — додав Максим Козицький. Також частиною заходу стало представлення спецпідрозділом “Омега-Захід” броньованої техніки, снайперських комплексів, FPV-, розвідувальних та ударних дронів. Крім цього, у межах події організували збір коштів на підтримку підрозділу.