Під час російсько-українського обміну полоненими, який відбувся 26 червня, додому повернувся зокрема військовий з Самбірщини. Леонід Калініч потрапив у полон в травні 2022 року. Про це повідомив керівник Львівської ОВА Максим Козицький. “З російського полону додому повертається захисник зі Самбірщини Леонід Калініч. Наш земляк родом зі села Терло Хирівської територіальної громади. З травня 2022 року рідні не мали від нього жодної звістки. Понад чотири роки вони жили вірою в те, що цей день обов'язково настане”, — зазначив Максим Козицький. Нагадаємо, загалом 26 червня з російського полону повернулися ще 160 українських захисників. Усі повернуті перебували у полоні з 2022 року. Наймолодшому звільненому захиснику виповнилося 26 років. Найстаршому – 66. Серед них — пʼятеро мешканців Львівщини.