У селі на Львівщині чоловік розбив вікно церкви та викрав скриньки для пожертв

У селі на Львівщині чоловік розбив вікно церкви та викрав скриньки для пожертв

У двох скриньках для пожертв було близько 350 грн

Жидачівський районний суд призначив 30 годин громадських робіт чоловікові, який проник до храму в селі Дем’янка-Наддністрянська Стрийського району та викрав пожертви. Про це йдеться у постанові суду від 15 червня.

Проник до храму через розбите вікно

За матеріалами справи, вночі 31 травня чоловік розбив вікно та заліз до храму Різдва Пресвятої Богородиці. Звідти він забрав дві дерев’яні скриньки для пожертв, у яких було 354 грн. Священник виявив розбите вікно та зникнення скриньок вранці 1 червня перед богослужінням. Він звернувся до поліції.

Згодом правоохоронці встановили причетного до крадіжки. Чоловік визнав провину, повернув храму гроші та дерев’яні скриньки. Також він пообіцяв відшкодувати збитки за пошкоджене вікно і скриньки.

У суді чоловік щиро розкаявся. У поясненнях чоловік розповів, що «близько 23 год 50 хв 31.05.2026 повертався з концерту з м. Новий Розділ додому в с. Демянка Лісна. В населеному пункті с. Демянка-Наддністрянська залишив свій велосипед неподалік храму та повернув туди, щоб його забрати. Будучи біля храму, розбив вікно, заліз в середину, звідки забрав дві скриньки з пожертвами».

Суд визнав його винним у дрібному викраденні чужого майна та призначив 30 годин громадських робіт. Крім того, він має сплатити 665,60 грн судового збору.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності