Львівщина поглибить співпрацю з польським Вармінсько-Мазурським воєводством

Львівщина поглибить співпрацю з польським воєводством

Максим Козицький обговорив із польським воєводою реалізацію центру реабілітації для ветеранів

Львівщина планує посилити співпрацю з Вармінсько-Мазурським воєводством Польщі у сферах медицини, гуманітарної підтримки та безпеки. Серед ключових спільних проєктів — створення на Львівщині центру реабілітації та протезування для українських ветеранів. Про це 25 червня повідомив очільник Львівської ОВА Максим Козицький.

Під час Конференції з питань відновлення України в Польщі Максим Козицький зустрівся з воєводою Вармінсько-Мазурського воєводства Радославом Крулем. Сторони обговорили поглиблення партнерства між Львівщиною та польським регіоном. Йдеться передусім про допомогу українським ветеранам, розвиток медичних послуг, гуманітарні проєкти та співпрацю у сфері безпеки.

Центр для реабілітації ветеранів

Окрему увагу приділили проєкту «Оаза Відродження». Це центр реабілітації, протезування та паліативної допомоги для українських ветеранів, який створюють на Львівщині спільно з українськими й польськими партнерами.

За словами Максима Козицького, головне завдання — якнайшвидше розпочати роботу центру.

«Наша спільна мета – якнайшвидше дати старт роботі центру, щоб наші люди отримували якісну медичну допомогу та проходили реабілітацію недалеко від дому. Дякую польським партнерам за конструктив та незмінну підтримку України», — зазначив очільник Львівської ОВА.

Нагадаємо, раніше очільник Львівщини запропонував встановити побратимство з Каталонією. Йдеться про співпрацю у медицині, реабілітації, освіті, економіці та культурі.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності