У Бориславі до комунальної власності громади передадуть виробничу будівлю площею понад 320 квадратних метрів. Її оціночна вартість становить близько 2,6 млн грн. Про це повідомили у Львівській обласній прокуратурі. На майно ніхто не заявив права Йдеться про нежитлове приміщення, яке раніше належало місцевому товариству. Підприємство працювало у сфері вантажних перевезень та будівництва, однак у 2017 році збанкрутувало. “Встановлено, що з дня взяття на облік міськрадою цієї безхазяйної нерухомості минуло більше року і права на нього протягом цього часу ніхто не заявив. А відтак, таке майно підлягає передачі у комунальну власність територіальної громади”, — йдеться у повідомленні. Дрогобицька окружна прокуратура звернулася до суду, щоб відновити право громади на це майно. Бориславський міський суд підтримав позицію прокурорів і повністю задовольнив позов. Після того, як рішення набуде законної сили, прокуратура вживатиме заходів для його виконання.