На Львівщині браконьєри вбили ще одну козулю

На Львівщині браконьєри вбили ще одну козулю

Сума нанесеної шкоди мисливству становить 32 тисячі гривень

Біля села Бутини, що у Великомостівській територіальній громаді, інспектори держекоінспекції виявили тушу мертвої козулі. Нанесену шкоду мисливському господарству оцінюють у 32 тисячі гривень. Про це повідомили у Державній екологічній інспекції Львівщини у четвер, 25 червня.

В урочищі знайшли вбиту козулю

Вбиту козулю знайшли 19 червня в урочищі “Кави”, що поблизу села Бутини в мисливських угіддях Жовківського МТМР "Лісівник". На місце після цього викликали поліцію. Правоохоронці склали протокол огляду місця події. Інспекція встановила, що завдана мисливському господарству становить 32 тисячі гривень.

За місяць на Львівщині зафіксували два випадки незаконнго полювання

Відповідні матеріали щодо незаконного полювання передали до Шептицького районного відділу поліції. Також у екоінспекції зазначають, що це вже другий випадок порушення правил полювання на території Львівщини, який зафіксували за останній місяць.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності