Радехівський районний суд Львівської області виніс вирок місцевій жительці, яка декілька років не сплачувала кошти на утримання своїх неповнолітніх дітей. Жінка боргувала колишньому чоловіку понад 230 тисяч гривень. Про це стало відомо з вироку, який у червні опублікували у Єдиному судовому реєстрі. Матір мала оплачувати щомісяця по 2500 грн на кожну дитину Згідно з матеріалами справи, суд зобов'язав жінку сплачувати аліменти на доньку та сина у розмірі по 2500 гривень на кожну дитину щомісячно, починаючи з грудня 2021 року. Попри це, вона ухилялася від виплат упродовж чотирьох з половиною років — до червня 2026 року. «Ухилялася від повної та своєчасної сплати встановлених рішенням суду коштів на утримання дітей, що призвело до утворення заборгованості станом на 18.06.2026 у розмірі 236 931,01 гривень», — йдеться у вироку. Жінка свою вину визнала. Суд призначив їй покарання у виді 120 годин громадських робіт. Вирок може бути оскаржений у Львівському апеляційному суді протягом 30 днів.