На Золочівщині під час руху загорілося колесо причепа вантажівки MAN. Водій вчасно зупинив авто на узбіччі та викликав рятувальників. Про це повідомили у ДСНС Львівщини. Люди не постраждали Інцидент стався 23 червня близько 11:57 на дорозі поблизу селища Олесько. За даними рятувальників, водій помітив дим із колеса причепа під час руху. Коли пожежники прибули на місце, горіло колесо причепа на площі близько одного квадратного метра. О 12:15 займання локалізували, а ще за сім хвилин — повністю загасили. Унаслідок пожежі ніхто не постраждав. Нагадаємо, у Львівській області запровадили тимчасові обмеження для великовагового транспорту через спекотну погоду. Коли температура повітря перевищує +28°C, вантажівкам забороняють рух дорогами державного значення.