Біля Олеська на ходу загорілося колесо вантажівки

Біля Олеська на ходу загорілося колесо вантажівки

Водій помітив дим під час руху

На Золочівщині під час руху загорілося колесо причепа вантажівки MAN. Водій вчасно зупинив авто на узбіччі та викликав рятувальників. Про це повідомили у ДСНС Львівщини.

Люди не постраждали

Інцидент стався 23 червня близько 11:57 на дорозі поблизу селища Олесько. За даними рятувальників, водій помітив дим із колеса причепа під час руху.

Коли пожежники прибули на місце, горіло колесо причепа на площі близько одного квадратного метра. О 12:15 займання локалізували, а ще за сім хвилин — повністю загасили. Унаслідок пожежі ніхто не постраждав.

Нагадаємо, у Львівській області запровадили тимчасові обмеження для великовагового транспорту через спекотну погоду. Коли температура повітря перевищує +28°C, вантажівкам забороняють рух дорогами державного значення.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності