Яворівський районний суд Львівської області визнав винним 24-річного львівʼянина Сергія С. у смертельній ДТП. Винуватець в стані алкогольного спʼяніння наїхав на бетонний місток і перекинувся. Один з пасажирів отримав смертельні травми. Про це йдеться у вироку, який оприлюднили 22 червня в Єдиному державному реєстрі. Потерпілий помер у лікарні За даними вироку, аварія сталась 10 квітня 2022 року в селі Арламіська Воля Яворівського району. Львівʼянин на Opel Vectra, бувши в стані алкогольного спʼяніння, не впорався з керуванням, наїхав на бетонний місток та перекинувся. Як тоді повідомили правоохоронці, внаслідок аварії водій, пасажирка та пасажир отримали травми та були госпіталізовані. Згодом 21-річний пасажир від отриманих травм помер у лікарні. Обвинувачений свою вину визнав частково. Він розповів що того дня їздив з компанією знайомих смажити шашлики і під час того випив близько 300 грамів вина. Після застілля його вмовили завезти декількох людей додому. За його словами, під час поїздки йому заважав один з пасажирів, що й стало причиною аварії. “Про те, що знайомий загинув, йому розповіли через два місяці. Причиною з`їзду автомобіля на обочину та зіткнення з містком вважає стороннє втручання. Просив суд не позбавляти його волі, оскільки він є особою молодого віку. Окремо зазначив, що він не бажав, щоб сталась ДТП, не бажав настання таких важких наслідків”, — йдеться у вироку. Суд дослідив обставини справи, зокрема з допитів свідків, та визнав Сергія С. винним у злочині. Йому призначили шість років увʼязнення та на пʼять років позбавили водійського посвідчення. До набрання вироком законної сили винуватець перебуватиме під домашнім арештом. Вирок ще можна оскаржити.