Львівського водія увʼязнили за пʼяну смертельну ДТП на Яворівщині

Львівського водія увʼязнили за пʼяну смертельну ДТП на Яворівщині

Винуватець не впорався з керуванням і перекинувся

Яворівський районний суд Львівської області визнав винним 24-річного львівʼянина Сергія С. у смертельній ДТП. Винуватець в стані алкогольного спʼяніння наїхав на бетонний місток і перекинувся. Один з пасажирів отримав смертельні травми. Про це йдеться у вироку, який оприлюднили 22 червня в Єдиному державному реєстрі.

Потерпілий помер у лікарні

За даними вироку, аварія сталась 10 квітня 2022 року в селі Арламіська Воля Яворівського району. Львівʼянин на Opel Vectra, бувши в стані алкогольного спʼяніння, не впорався з керуванням, наїхав на бетонний місток та перекинувся. Як тоді повідомили правоохоронці, внаслідок аварії водій, пасажирка та пасажир отримали травми та були госпіталізовані. Згодом 21-річний пасажир від отриманих травм помер у лікарні.

Обвинувачений свою вину визнав частково. Він розповів що того дня їздив з компанією знайомих смажити шашлики і під час того випив близько 300 грамів вина. Після застілля його вмовили завезти декількох людей додому. За його словами, під час поїздки йому заважав один з пасажирів, що й стало причиною аварії.

Про те, що знайомий загинув, йому розповіли через два місяці. Причиною з`їзду автомобіля на обочину та зіткнення з містком вважає стороннє втручання. Просив суд не позбавляти його волі, оскільки він є особою молодого віку. Окремо зазначив, що він не бажав, щоб сталась ДТП, не бажав настання таких важких наслідків”, — йдеться у вироку.

Суд дослідив обставини справи, зокрема з допитів свідків, та визнав Сергія С. винним у злочині. Йому призначили шість років увʼязнення та на пʼять років позбавили водійського посвідчення. До набрання вироком законної сили винуватець перебуватиме під домашнім арештом. Вирок ще можна оскаржити.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності