23-річного мешканця Стрийщини увʼязнили за збут наркотиків та зберігання боєприпасів

23-річного мешканця Стрийщини увʼязнили за збут наркотиків та зберігання боєприпасів

Зловмисник збував канабіс та зберігав набої до різної автоматичної зброї

Суд увʼязнив 23-річного мешканця Нового Роздолу за продаж наркотиків та зберігання патронів. Злочинець поштою надсилав канабіс, а також пересилав його увʼязненим. Крім того, під час обшуків у його помешканні виявили патрони до різних видів зброї. Про це 22 червня повідомила пресслужба Львівської обласної прокуратури.

Канабіс в антиперспіранті

За даними слідства, мешканець Нового Роздолу протягом 2025-2026 років займався збутом канабісу. Товар надсилав поштою. Відтак 23-річний чоловік відправив пакунок з канабісом у "Львівську установу виконання покарань №19”, замаскувавши наркотик у кульковому антиперспіранті. Загалом таким чином він намагався передати знайомому в’язневі майже 10 г канабісу. Проте наркотики вилучили працівники виправної установи.

Крім цього засуджений відправив пакунок з майже 60 г канабісу ще одному «замовнику» у Львів. Оскільки покупець був “з волі”, то наркотик уже не був замаскований – “товар” був запакований у звичайну картонну коробку”, — йдеться в повідомленні прокуратури.

Під час проведення обшуків у його помешканні виявили набої до автоматичної зброї різних моделей. Засудженому інкримінували придбання та зберігання бойових припасів без передбаченого законом дозволу і незаконне придбання та зберігання з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів, у тому числі у місця позбавлення волі. Суд призначив йому шість років позбавлення волі з конфіскацією усього належного йому майна.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності