На Львівщині розділили кількадесят мільйонів гривень на будівництво: хто отримає гроші

На Львівщині розділили кількадесят мільйонів гривень на будівництво: хто отримає гроші

Кошти виділили з бюджету розвитку

На Львівщині виділили понад 30 мільйонів гривень на Програму капітального будівництва. Кошти призначені на оплату робіт з будівництва соціально-культурних та житлово-комунальних об’єктів.

Майже 6 млн гривень отримає ДП "Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр". Ними оплатять реконструкцію виробничо-складських приміщень держпідприємства.

Львівський державний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Крут отримає 2,6 млн гривень. З бюджету розвитку оплатять капітальний ремонт спального корпусу.

Роботи з будівництва та реконструкції шкіл профінансували у розмірі 4,9 млн гривень. Зокрема, школа у селі Лихобори отримає 4,7 мільйона гривень. За реконструкцію школи в смт Гірник заплатити 200 тис. гривень.

Комунальний заклад львівської обласної ради "Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку "Надія" отримає 400 тис. гривень. Коштами повинні оплатити капітальний ремонт приміщень закладу.

Також, з бюджету розвитку оплатять капітальний ремонт приміщень "Будинку літератора". Приміщення знаходиться у власності комунального закладу "Адміністрація державного історико-культурного заповідника "Нагуєвичі". Туди перерахують 300 тис. гривень.

На будівництво пам'ятного знаку "Поет і птах" Івану Франку область виділила 200 тисяч гривень. Розташований він у м. Ловран, Хорватія.

Окрім того, 14 територіальних громад області отримають інвестиційну субвенцію у розмірі 16 мільйонів гривень.

На добудову терапевтичного корпусу Городоцької центральної районної лікарні виділили 7,2 мільйона. Стрийська міська дитяча лікарня отримає 500 тисяч гривень. Ними оплатять капітальний ремонт покрівлі даху.

Також, в Стрийському районі оплатять капітальний ремонт покрівлі Орявської школи. На роботи виділили 1 мільйон гривень.

Навчально-виховний комплекс в с. Підберізці отримає 1,7 млн гривень за реконструкцію будівлі. Бабинська школа, в селі Бабина, отримає 1,2 млн гривень на будівництво паливної системи.

З бюджету розвитку оплатять капітальний ремонт садочку №3 в м. Радехів. Роботи оплатять у розмірі 900 тис. гривень.

В облдержадміністрації додають, що в низці сіл оплатять реконструкцію вуличного освітлення. Йдеться про села Берестяни, Рогізно, Викоти, Дешичі, Міженець, Кропивник, Дроздовичі, Велике Самбірського району та інших. Коштуватиме це 1 мільйон гривень.

Новини Львівщини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності