На Львівщині за день вручили 18 підозр у справах щодо розкрадань державних грошей

На Львівщині вручили 18 підозр у справах щодо розкрадань державних грошей

Загальна сума збитків у всіх справах складає 51 мільйон гривень

На Львівщині 18 людям повідомили про підозри у дев'яти справах щодо незаконних збагачень, зловживань службовим становищем та недбалості. Загальна сума збитків складає 51 млн грн. Про це 25 липня повідомив Генеральний прокурор України Руслан Кравченко.

Справи з 51 млн грн збитків

Прокурори Львівської обласної та окружних прокуратур області спільно з іншими правоохоронними органами повідомили про підозру посадовцям органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, комунальних підприємств і керівникам компаній-підрядників. Дії цих осіб призвели до 51 млн грн збитків бюджету”, — йдеться в повідомленні Кравченка.

Генпрокурор зазначив, що йдеться про справи:

  • В.о. керівника Франківської РА Ольги Струмеляк та керівниці Галицької РА Галини Гладяк, а також директора ЛКП “Рембуд” Олега Поліщука. ЛКП штучно завищило вартість аварійно-відновлювальних робіт будинків після ракетного обстрілу на вул. Стрийській, а чиновниці — погодили проєктно-кошторисну документацію.
  • Заступника голови Солонківської сільради Андрія Жидачека, який отримав чергову підозру в привласненні грошей під час закупівлі антидронових рушниць.
  • Колишнього директора комунального підприємства у Самборі, директора компанії-підрядника та інженера технагляду. Компанія не відремонтувала трубопроводу, але підробила документи про завершення робіт.
  • Чотирьох колишніх та теперішніх посадовці ДП “Ліси України”. Вони безпідставно видавали лісорубні квитки, через що знищено щонайменше 9 530 дерев зі збитками на 42 млн грн.
  • Державного інспектора митного поста “Яворів”, який організував незаконну схему ввезення товарів до України без сплати обов’язкових митних платежів.
  • Інспектора управління капбудівництва Львівської ОВА, який підписав акт виконаних робіт у навчальному закладі по роботах, які насправді не проводились.
  • Посадовиці управління соцзахисту Стрийської РВА та її чоловіка-підприємця. Вони списували гроші, як компенсації за фіктивними договорами за програмою “Муніципальна няня”.
  • Підприємиці та директора підрядної компанії. Підозрювана не перевірила обсяг та вартість виконаних робіт дитячої лікарні у Львові, а підрядник вказав неправдиві дані. Сума збитків склала близько мільйона гривень.
  • Директора підприємства “ПраймСелл”, який використовував службові повноваження для особистого збагачення. Він поставив у Рава-Руську лікарню вугілля на 1,7 млн грн, якість якого не відповідала умовам договору.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності