На лікування львівського військового терміново збирають гроші

На лікування львівського військового терміново збирають гроші

Номер картки 5375 4141 0339 8649 Маланій Петро Русланович.

Добровольцю з Львівщини терміново збирають кошти на лікування. У Петра діагностували кисту головного мозку. Необхідно зібрати ще 86 тисяч гривень.

«Петро виріс в інтернаті міста Самбір, що на Львівщині. Він сирота. В 17 років втік з інтернату і був на Майдані, з якого у 2014 пішов добровольцем на війну. Воював в складі Правого сектору в Пісках, Донецькому аеропорту. Потрапив в полон до гіві, де пробув 2 місяці і 4 дні», - йдеться в повідомленні.

Боєць був обміняний і продовжив воювати за Україну в складі батальйону "Азов". Він отримав чотири контузії, та у 2017 році завершив службу за станом здоров’я.

Місяць тому в Петра почала німіти нога. Йому поставили діагноз – киста головного мозку. Оперувати військового будуть в Іспанії. Вартість операції понад 200 тис. гривень. Частина коштів зібрана, не вистачає ще 86 тис. гривень.

Кожен охочий може допомогти врятувати життя українського військового. Допомогу військовому можна переказати на картку. Номер картки 5375 4141 0339 8649 Маланій Петро Русланович.

 

Новини Львівщини

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності