Вибори ректора Львівського ветеринарного університету: що відомо про кандидатів

Вибори ректора Львівського ветеринарного університету: що відомо про кандидатів

На посаду ректора претендують два кандидати

У вівторок, 20 травня, відбудуться вибори на посаду ректора Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького. Наразі уже близько двох років університетом керує виконувач обовʼязків ректора, а до цього близько шести років ректором був Володимир Стибель. На посаду претендує два кандидати. Про це йдеться на сайті ветеринарного університету.

Іван Парубчак

49-річний професор Іван Парубчак уже два роки виконує обовʼязки ректора ветеринарного університету. Він здобув три вищі освіти. З 2015 року працює у ветеринарному універі. Також він близько семи років викладав у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького. Має 17 років науково-педагогічного стажу. Іван Парубчак — доктор наук з державного управління. Він є автором та співавтором понад 120 наукових праць, колективних та одноосібних монографій і навчальних посібників. Під науковим керівництвом та консультуванням професора Івана Парубчака захистили 9 дисертаційних робіт у галузі публічного управління та адміністрування.

Руслан Пеленьо

Руслан Пеленьо є професором кафедри мікробіології та вірусології, а також доктором ветеринарних наук. Протягом 13 років він був деканом факультету громадського розвитку та здоров’я. Має понад 20 років досвіду викладацької діяльності. 46-річний професор — автор навчальних посібників з грифом МОН і МАП України, статей, що індексуються у наукометричних базах Scopus та Web of Science та опублікованих у фахових виданнях України, Технічних умов, Державних стандартів України, два з яких Стандарти вищої освіти. Має в доробку понад 160 наукових та навчально-методичних праць.

Про Львівський ветеринарний університет

Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького є найстарішим закладом вищої освіти ветеринарного профілю в Україні та Європі. Наразі він має пʼять факультетів:

  • факультет ветеринарної медицини;
  • біолого-технологічний факультет;
  • факультет харчових технологій та біотехнології;
  • факультет економіки та менеджменту;
  • факультет громадського розвитку та здоров’я.

Наразі в університету навчається близько шести тисяч студентів. Підготовка ведеться за двома освітніми ступенями: бакалавр та магістр. Університет готує спеціалістів за 37 освітніми програмами.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності