• Головна
  • Новини Львова
  • Американський хірург у Львові відновив вушну раковину дівчинці з вродженою аномалією

Американський хірург у Львові відновив вушну раковину дівчинці з вродженою аномалією

Американський хірург у Львові відновив вушну раковину дівчинці з вродженою аномалією

У дівчинки від народженння була відсутня вушна раковина та слуховий прохід

Хірурги Центру дитячої медицини "Охматдит" та відомий американський спеціаліст Девід Лоу успішно прооперували 14-річну дівчинку з синдромом Гольденхара. У дівчинки була вроджена аномалія розвитку вуха — анотією. У неї була відсутня вушна раковина та слуховий прохід. Про це 12 травня повідомили у лікарні “Охматдит”.

“За рекомендацією лікаря з Києва сімʼя дівчинки приїхали до нашого Центру. У цей час до нашої лікарні приїхали пластично-реконструктивні хірурги з дитячої лікарні Філадельфії (Children’s Hospital of Philadelphia) Оксана Джексон (Oksana Jackson) та Девід Лоу (David Low)”, — розповіли у лікарні.

Операцію проводили у два етапи

Тоді дівчинці зробили перший етап операції — формування хрящового каркаса вушної раковини з реберних хрящів дівчинки. Опісля періоду реабілітації, під час наступного візиту дитячого пластичного та реконструктивного хірурга Девіда Лоу був виконаний другий етап отопластики —- формування рельєфу вушної раковини з перекриттям задньої поверхні вушного каркаса сідничним шкірним клаптем.

“Складністю синдрому Гольденхара є поєднання великої кількості аномалій різних систем та органів, та в переважній більшості це патологія охоплює щелепно-лицеву ділянку. В період раннього дитинства Єлизаветі вже були проведені оперативні втручання у звʼязку з двобічною розщілиною верхньої губи та піднебінь. А операції щодо формування вушної раковини є також непростим викликом - технічно складні та тривалі втручання, ризики відторгнення та складність досягнення власне цього естетичного кінцевого результату”, — розповіла дитяча хірургиня Юлія Хомин.

Фахівці лікарні й надалі підтримують звʼязок з дівчинкою та її родиною. Адже, попри результати вже проробленої роботи, залишаються ще й інші дефекти, які фахівці будуть коригувати в майбутньому.

Нагадаємо, раніше львівські лікарі врятували 9-річного хлопчика з тромбозом через ускладнення отиту.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності