У Львові запрацював центр порятунку кажанів

У Львові запрацював центр порятунку кажанів

Кажанів рятуватимуть фахівці Домівки врятованих тварин

У львівському притулку для тварин запрацював центр порятунку кажанів. Працівники “Домівки врятованих тварин” допомагатимуть летючим мишам не лише зі Львівщини, а й з інших областей на Заході країни, про це повідомили у притулку. Рукокрилі належать до Червоної Книги.

За рік працівники “Домівки врятованих тварин” врятували понад 300 летючих мишей. Нещодавно з-під вікна у львівських багатоповерхівках зоозахисники витягнули 34 кажани, раніше — ще 48. Тваринки можуть залазити в обшивки в балконі, тріщини, щілини у фасадах чи горища для того, щоб впасти у сплячку на зиму.

Працівники притулку пройшли навчання з порятунку кажанів

Як зазначили у притулку, 144 кажани повернули у природу, ще 164 — перебудуть зиму у “Домівці”, оскільки в цей період їх не можна випускати на волю.

Працівники “Домівки” пройшли навчання в Українському центрі реабілітації кажанів. Відтак тепер у Львові відкрили “Печеру” — центр порятунку кажанів на Заході України: “Тепер ми гордо можемо сказати, що у Львові є місце де рятують кажанів з цілої західної України тому, що попадають до нас вони до нас і з іншим міст. У нас є навчені спеціалісти, і вони кваліфіковано можуть надати допомогу рукокрилим”, — зазначили у притулку.

Зазначимо, за даними Українського центру охорони кажанів, вони є однією з найбільш вразливих груп ссавців. Кожний другий вид кажанів, що мешкають в Україні, занесений до національної Червоної Книги. Загалом всі види перебувають під охороною декількох міжнародних конвенцій.

У притулку закликають, зустрівши летючих мишей, які потребують допомоги звертатись за телефоном 0730000075.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності