Львівські “Карпати” програли “Динамо” у третьому турі УПЛ

Львівські “леви” поступились із рахунком 3:1

У суботу, 17 серпня львівські “Карпати” зіграли в третьому матчі УПЛ з ФК “Динамо”. З рахунком 3:1 зелено-білі програли поєдинок.

Львівські Карпати" зіграли з київським Динамо в матчі третього туру Української Прем'єр-ліги сезону на стадіоні “Україна”, що у Львові.

Хід гри

На 44 секунді матчу зелено-білі забили перший гол у ворота суперника. Підлепенець прострілив з правого флангу штрафного в центрі в дотик завершив Очеретько. На 23 хвилині кияни зрівняли рахунок.

У другому таймі Ванат прийняв подачу від Шапаренка і вивів “Динамо” вперед закинувши м’яча у дальній кут — 2:1. На 79 хвилині матчу Очеретько з “Карпат” отримав “жовту” картку. Вже на 81 хвилині Стеніо дав пас до лівого флангу штрафного на Устименка, який пробив у дальній кут — офсайд.

На другій додаткові хвилині Ярмоленко забив пенальті в центр воріт.