Штормове попередження: у Львові прогнозують грозу

Гроза у Львові

Мерія закликала мешканців бути обачними

У Львові оголосили штормове попередження. За прогнозом Львівського регіонального центру з гідрометеорології, 11 липня до кінця доби очікують грозу. Про це попередила пресслужба ЛМР.

У міському управлінні з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та територіальної оборони нагадали правила поведінки під час грози:

Вдома зачинити вікна та двері; вимкніть з мережі усі електричні прилади – вони притягують блискавки, зокрема й телефон – є загроза влучання блискавки під час розмови.

На вулиці не ховатися під деревами, бо вони притягують блискавки; також є небезпека падіння важких гілок, які можуть зламатись від поривів вітру і завдати шкоди; уникати металевих парканів, рекламних щитів, опор електропередач і, в жодному разі, не розкривати парасольки, якщо маєте її з собою – металеві прути притягують розряди.

У зв’язку з прогнозом метеорологів, мерія Львова закликала мешканців зважати на прогноз погоди та бути обачними. А в разі виникнення непередбачуваних ситуацій, повідомляти на «Гарячу лінію» міста за номером 15-80.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності