Сім відомих митців створять 20-метровий мурал на дитячому майданчику у Львові

Сім відомих митців створять 20-метровий мурал на дитячому майданчику у Львові

Створюватимуть панно впродовж тижня — з 1 до 5 липня

Митці з США, Великої Британії, Литви та України намалюють 20-метрове панно на дитячому майданчику у Львові. Про це 25 червня повідомили у Львівській міській раді.

Для створення муралу до Львова приїдуть сім відомих митців:

  • Джуді Тувалетстіва (США),
  • Джефф Вудбері (США),
  • Філіп Ґрізвуд (Велика Британія),
  • Єва Воронецькіте (Литва),
  • Ірина Водолажченко (Україна),
  • Маша Шанго (Україна),
  • Рей Барткус (Литва/США).

Впродовж тижня з 1 до 5 липня, на стіні біля одного з дитячих майданчиків у Львові розміром 20 на 10 м кожен митець розмальовуватиме свою частину у своєму стилі. “До роботи з митцями над цим проєктом запрошують волонтерів, які не лише допомагатимуть створювати стінопис, а й отримують цінні знання і досвід співпраці із зірками сучасного візуального мистецтва”, — йдеться у повідомленні міськради.Форма для зголошення для охочих стати волонтерами та інші деталі – за посиланням.

Подія відбуватиметься у рамках проєкту “MaLonNY” (що означає Маріямполе, Лондон і Нью-Йорк) – постійного фестивалю вуличного мистецтва та музики та творчого симпозіуму, який з 2014 року проводиться в литовському місті Маріямполе. За одинадцять років “MaLonNY” перетворив Маріямполе на творчий центр і центр вуличного мистецтва. Цього року завдяки підтримці Міністерства культури Литви та аташе з питань культури Литви Томаса Іванаускаса втілення такого проєкту відбудеться у Львові.

Нагадаємо, на Сихові відкрили мурал на честь захисника Олега “Крилова” Христенка.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності