• Головна
  • Новини Львова
  • На війні загинув Леонід Єфіменко — працівник Львівського університету імені Івана Франка

На війні загинув Леонід Єфіменко — працівник Львівського університету імені Івана Франка

Леонід Єфіменко

Леонід Єфіменко працював у відділі сторожової охорони Львівського національного університету імені Івана Франка

Захищаючи Україну від російських окупантів, загинув працівник Львівського національного університету імені Івана Франка Леонід Єфіменко. Йому було 52 роки. Про це ввечері 12 червня повідомили в університеті.

Леонід Єфіменко був львів'янином, навчався у середній загальноосвітній школі № 11 (сьогодні – Львівська правнича гімназія). У 1987 році вступив до колишнього середнього професійно-технічного училища №17 Львова, де здобув кваліфікацію “Столяр будівельний-паркетник III розряду”. Після завершення навчання проходив строкову військову службу у Збройних Силах України.

Леонід Єфіменко працював у відділі сторожової охорони Львівського національного університету імені Івана Франка. Впродовж останнього періоду працював у Регіональній філії “Львівська залізниця” Акціонерного товариства “Українська залізниця”.

У вільний час захоплювався мистецтвом, займався різьбярством та малюванням.

З перших місяців повномасштабного вторгнення Російської Федерації став на захист України від окупантів. Боронив суверенітет та територіальну цілісність держави у складі 42-ї окремої механізованої бригади оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.

Нагадаємо, 6 червня на війні з російськими окупантами загинув 37-річний львів'янин Ростислав Лівач — кандидат у майстри спорту з фехтування на шаблях, учасник Всеукраїнських змагань, переможець та багаторазовий призер чемпіонатів Львівської області.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності