Інспекторку Львівської митниці звільнили з посади після відео з блогером

Інспекторку Львівської митниці звільнили після відео з блогером

Інспекторку Юлію Дригу звільнили у той самий день, коли й опублікували відео, на якому вона демонструє свій образ за 8 тис. доларів

Головну державну інспекторку відділу складського обліку Львівської митниці Юлію Дригу звільнили з посади. Ймовірно причиною звільнення стало відео з блогером Ніколасом Кармою, опубліковане 12 квітня. Як повідомляв LVIV.MEDIA, Юлія Дрига хизувалася своїм образом за 8 тис. доларів. Щоправда, сам блогер вже видалив відео.

Більше не працює у Львівській митниці

Після публікації на сайті, пресслужба Львівської митниці повідомила журналістам, що Юлію Дригу щойно звільнили: “Ця дівчинка у нас більше не працює”, — запевнили у митниці.

Також інформацію про звільнення підтвердив журналіст Тарас Середич. Він розповів, що спілкувався із інспекторкою Дригою і та запевняла його, що всі коштовні та брендові речі, показані на відео — підробка.

“Про це вона особисто мені розповіла під час коментаря і в сльозах просила написати наступне: на митниці вона працює з серпня 2023-го, ще не встигла адаптуватися до роботи. Годинник Cartier — копія, сумка Louis Vuitton — то стара колекція, але оригінал, яка була куплена давним-давно за гроші від бізнесу — інтернет-магазину”, — написав Середич у Telegram.

Нагадаємо, відомому львівському блогеру Ніколасу Кармі Юлія Дрига розповіла про свій капелюх від всесвітньо відомого модельєра Руслана Багінського, який коштує 18 тис. грн і про сумку від Louis Vuitton за 1500 доларів, а також про взуття Hermes за 800 доларів, яке було на ній. На руці у Юлії Дриги був годинник Cartier за 5000 доларів. Відео з Юлією Дригою було опубліковане у TikTok, але Ніколас Карма його видалив.

Реакція керівника Львівської митниці

На новину відреагував виконувач обовʼязків начальника Львівської митниці Андрій Кузнік і пояснив обставини інциденту. “З 2 серпня 2023 року вона працювала Головним інспектором управління адміністративно-господарської діяльності. Після сьогоднішнього відео розпочата перевірка, у рамках якої Дрига була запрошена для дачі пояснень до відділу з питань запобігання корупції. Направили інформування до НАЗК з метою проведення перевірки та відповідного реагування. Юлія Дрига написала заяву на звільнення за угодою сторін, на підставі якої мною підписано відповідний наказ” — зазначив Андрій Кузнік.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності