У Львові на маршрут №8 виїде новий п’ятисекційний трамвай «Електрон»

У Львові на маршрут №8 виїде новий п’ятисекційний трамвай «Електрон»

Трамвай розпочне роботу у звичному режимі у вівторок, 27 лютого

У Львові у понеділок, 26 лютого, на лінію виїхав новий п’ятисекційний трамвай «Електрон». Він працює на маршруті №9 та перевозить пасажирів у режимі обкатки. Із 27 лютого трамвай працюватиме у звичному режимі на маршруті №8, повідомили у ЛКП «Львівелектротранс».

«Наразі він курсує на маршруті № 9 «Торф’яна – Залізничний вокзал» у режимі «обкатка із пасажирами». Уже від завтра трамвай 1226 курсуватиме згідно з затвердженим графіком на по маршруті № 8 «Площа Соборна - Вернадського», — повідомили у підприємстві. Цей трамвай є 9 із 10 запланованих нових п'ятисекційних низькопідлогових трамвайних вагонів «Електрон». Останній трамвай мають відправити до Львова найближчим часом.

До слова, 19 січня Львів отримав дев’ятий низькопідлоговий трамвай «Електрон». Оновлення рухомого складу ЛКП «Львівелектротранс» відбувається за кредитні кошти від Європейського інвестиційного банку (ЄІБ). В межах проєкту «Міський громадський транспорт України» місто отримало 17,4 млн євро кредиту на закупівлю десяти трамваїв.

Довідково: трамвай «Електрон» – це п’ятисекційний однопросторовий комфортний вагон з пониженим рівнем вібрації та шуму. Широкі двері і низький рівень підлоги дозволяють прискорити швидкість посадки-висадки пасажирів.  Кількість місць для сидіння — 56, загалом трамвай може вмістити 265 людей.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності