На Львівщині затримали латвійця, який вивозив контрабандою антикварний посуд

На Львівщині затримали латвійця, який вивозив контрабандою антикварний посуд

Митники виявили у багажному відділенні автомобіля 38 предметів посуду

13 січня в пункт пропуску “Краковець – Корчова” прибув автомобіль Opel Vivaro, яким кермував 43-річний громадянин Латвії. Чоловік прямував до Польщі, повертаючись з приватної поїздки в України. Про це 14 січня повідомили на Львівській митниці.

Для проходження митного контролю чоловік обрав смугу “зелений коридор”, чим засвідчив, що не перевозить товарів, обов’язкових до декларування та оподаткування.

Однак під час огляду його авто працівники митниці виявили у багажному відділенні 38 одиниць посуду (фаянс/фарфор), позначених на звороті фірмовим гербом і написом “М.С. Кузнецов”.

За попередніми даними, виявлені горнятка, тарілки та інші вироби можуть становити антикварну цінність. Це стане відомим після проведення спеціальної експертизи.

Працівники митниці склали адмінпротокол, відповідно до ч. 3 ст. 471 (Недекларування товарів (крім валютних цінностей), що підпадають під встановлені законодавством заборони або обмеження щодо вивезення за межі митної території України та які переміщуються громадянами) МКУ.

До слова, фарфор і фаянс Кузнєцова – це загальна назва продукції, виготовленої у 19 – поч. 20 ст. Ці екземпляри донині залишаються популярними в середовищі колекціонерів.

Новини Львова

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності