У Львові таксист Bolt відмовився везти військового на милицях

У Львові таксист Bolt відмовився везти військового на милицях

Військовий Андрій Мочурад поскаржився на водія в компанію Bolt, але у відповідь там заблокували його акаунт

У Львові на залізничному вокзалі таксист з сервісу Bolt відмовився везти військового, відомого журналіста Андрія Мочурада, який зараз пересувається на милицях і скасував замовлення. Про це військовий написав 9 січня у Facebook.

За словами Андрія Мочурада, зараз він за станом здоров’я змушений часто користуватися таксі, через те, що пересувається на милицях. У понеділок, 8 січня, військовий викликав таксі на площу Двірцеву.

Коли я водію повідомив, що на милицях, питаю де він запаркувався, бо не бачу його, а у відповідь — "там де всі таксисти", кидає трубку, хамить хвилин чотири, що він приїхав, але не каже де він, і скасовує замовлення! Я чекав на морозі 20 хв на одній нозі посеред снігу!! Щоб той виродок скасував замовлення?”, — обурився Андрій Мочурад.

Військовослужбовець повідомив, що поскаржився на поведінку водія в компанію Bolt, але у сервісі у відповідь заблокували його акаунт.

Це таке ставлення до ветеранів? Може почати ваших водіїв вчити ввічливості народним методом?? 10 крайніх поїздок, лиш 1 водій не хамив. До речі, всі призовного віку. Як вам ситуація??”, — написав Андрій Мочурад.

У компанії Bolt поки що ніяк не відреагували на скандал з військовим у Львові.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності