• Головна
  • Новини Львова
  • Львівська міськрада не змогла відновити повну орендну плату для двох ресторанів холдингу !Fest

Львівська міськрада не змогла відновити повну орендну плату для двох ресторанів холдингу !Fest

фото холдингу !Fest

Два ресторани на площі Ринок користуються пільгами на 660 тисяч гривень у місяць

Депутати Львівської міської ради у четвер, 14 грудня, відклали розгляд проєкту ухвали, яка з початку наступного року відновлює обов’язок сплати орендної плати за користування комунальним майном в повному обсязі для закладів громадського харчування. Про це стало відомо з онлайн-трансляції засідання.

Представляючи проєкт ухвали, в. о. начальника міського управління комунального майна Лілія Сторож сказала: “Пропонується відновити нарахування з 01 січня 2024 року таким категоріям орендарів, як ресторани, кафе, бари, закусочні, кафетерії, їдальні, буфети, що здійснюють продаж товарів підакцизної групи. У нас є 22 орендарі, які мають таке цільове призначення. Пропонуємо відновити їм нарахування орендної плати”. Вона також уточнила, що йдеться про загальну суму 790 тисяч гривень на місяць. Однак два найбільші орендарі щомісяця економлять на орендній платі 660 тис. грн.

На питання міського голови Львова Андрія Садового хто ці найбільші орендарі, Ліля Сторож відповіла, що це товариства “Місто лева” та “Науково-технічна книга”. Засновником обидвох фірм є товариство “Холдинг емоцій !Фест”. В орендованих ними комунальних приміщеннях працюють ресторани Grand Cafe Leopolis (пл. Ринок, 1, перший поверх Ратуші) та Львівська копальня кави (пл. Ринок, 10). За словами Лілії Сторож, зараз ці ресторани платять 50% оренди, а запропонований проєкт ухвали повертає їм повну ставку орендної плати.

Під час доповіді депутат Львівської міської ради, голова фракції “Європейська солідарність” Петро Адамик запропонував перенести розгляд цього питання на кінець засідання. Ця пропозиція викликала сміх у сесійній залі, втім міський голова поставив її на розгляд, а більшість депутатів — підтримали. Згодом у засіданні Львівської міської ради оголосили перерву до 27 грудня цього року.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності