• Головна
  • Новини Львова
  • У Львові на вулиці Поповича поблизу бомбосховища розпочали незаконне будівництво (ВІДЕО)

У Львові на вулиці Поповича поблизу бомбосховища розпочали незаконне будівництво (ВІДЕО)

У Львові на вулиці Поповича поблизу бомбосховища розпочали незаконне будівництво (ВІДЕО)

Відсутні паспорт об’єкта, дозвіл на порушення благоустрою від районної адміністрації та дозвіл від поліції на зміни в організації дорожнього руху

На вул. Поповича, 6а, поруч з міським бомбосховищем, вчора, 9 листопада, київська фірма розпочала будівельні роботи. Як розповіла Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, роботи проводять без повного пакета документів. Про це 10 листопада повідомили у Львівській міській раді.

Відсутні паспорт об’єкта, дозвіл на порушення благоустрою від районної адміністрації та дозвіл від поліції на зміни в організації дорожнього руху.

У мерії обіцяють скерувати звернення в усі правоохоронні органи щодо розпочатих будівельних робіт. Водночас договір оренди на цю земельну ділянку, який закінчується в орендарів цього місяця, продовжувати в Ратуші не планують.

Відповідне  питання розглянули сьогодні, 10 листопада, на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради.

“Ми виїжджали на місце. На момент проведення будівельних робіт були порушення чинного законодавства. Найперше, немає паспорта об’єкта і не відомо, що тут будують. Також немає дозволу на порушення благоустрою від Галицької районної адміністрації. Також не було дозволу від поліції на організацію дорожнього руху. Тому, коли вчора приїхала бетономішалка і, фактично, перекрила дорогу для руху транспорту, поліція наклала штраф і техніку забрали”, - розповіла Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.

Як наголосила Ірина Юзик, мешканка вул. Поповича, проблема у цьому будівництві полягає найбільше у тому, що поруч будівництва знаходиться бомбосховище на 300 осіб і доступ до нього через будівлю може бути ускладнений.

“Зараз роботи продовжуються, працівники заливають фундамент і їх охороняє охоронна фірма. Ця територія 10 років в оренді. Цього місяця термін оренди у них закінчується. Тому, наше припущення, що орендар намагається створити імітацію нерухомості, адже на цій території нічого немає. По документах зроблених у БТІ шахрайським способом, у них є нерухомість на 216 м2. Тому тепер намагаються створити ілюзію, щоб їм продовжили дозвіл оренди земельної ділянки. Ми надіслали звернення з підписами мешканців, щоб дозволу оренди не продовжувати”, - розповіла Ірина Юзик.

Зі свого боку Любомир Зубач, заступник міського голови з містобудування підтвердив, що дозвіл оренди земельної ділянки закінчується в кінці листопада цього року. З огляду на те, що поруч об’єкт критичної інфраструктури, продовжувати дозвіл на оренду земельної ділянки вважають недоцільним.

“До нас надійшло звернення про продовження договору, адже формально, на паперах, там є 216 м2 нерухомості. Однак, ми прийняли рішення, що договору продовжувати не будемо, адже ситуація кардинально змінилася з того моменту, коли цей дозвіл видавався. Ми маємо воєнний час і питання бомбосховища є надзвичайно важливим, а продовження договору вважаємо недоцільним. Відповідні проєкти рішень будуть підготовлені на розгляд сесії міської ради”, - наголосив Любомир Зубач.

За його словами, орендар має лише дозвіл 2018 року на будівельні роботи, але немає всього пакета документів, який дозволяє проводити ці роботи.

“На жаль, через воєнний стан, зараз в країні призупинені будь-які перевірки, тому ми як місто не можемо застосувати нашу архітектурно-будівельну інспекцію, а це було б швидко і ефективно”, - додав посадовець.

“На вул. Поповича знаходиться важливий об’єкт критичної інфраструктури. Також є позиція мешканців, яка має бути врахована. Тому вважаємо, що дозвіл оренди немає бути продовжений”, - резюмував Андрій Москаленко, перший заступник міського голови Львова з економічного розвитку.

Новини Львова

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності