У Львові обрали нову керівницю осередку Пласту

У Львові обрали нову керівницю осередку Пласту

Також обрали новий склад Станичної пластової ради

На Загальному зборі станиці Пласту у Львові Дарину Доскач обрали станичною (головою осередку). Дарина перейняла посаду після Ярослава Булишина, який був станичним протягом 2021-2023 років.

Про це повідомили на сторінці організації у Facebook.

Перш за все, щиро дякуємo Ярко Булишин та усій його команді за плідну працю, втілені ідеї та розвиток найбільшого осередку Пласту у світі. Переконані, що Дарина Доскач та її команда реалізує усі свої ідеї, а Пласт у Львові буде й надалі розвиватись на ще кращому рівні. Впевнені, що кожен пластун відчуватиме ці позитивні зміни, а разом ми всі творитимемо єдиний комфортний простір для усіх нас”, - написали в організації.

Дарина розпочала свій шлях в Пласті у жовтні 2014 року. В юнацтві належала до куреня Соломії Крушельницької та здобула найвищий ступінь пластунки вірлиці. Зараз належить до старшопластунського куреня  «Спартанки». Протягом трьох років вона активно працювала в офісі осередку, займаючи посади адміністраторки пластових уладів, фандрейзерки та операційної менеджерки.

Довідково: Пласт — найбільша та найстарша скаутська організація України, що заснована  у 1911-х роках на цінностях суверенної держави і дотепер виховує свідому молодь, готову до найбільших викликів! Зараз пластовий осередок у  Львові налічує понад 2500 осіб.

Загальний збір станиці (ЗЗС) є обов’язковим заходом в Пласті, де керівництво осередків звітує перед членами організації про свою діяльність. Під час ЗЗС також шляхом голосування обирається новий провід (керівництво) осередку.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності