Львівська хірургиня вперше стала послом медичної місії у Зімбабве

Львівська хірургиня вперше стала послом медичної місії у Зімбабве

Хірургиня допомагає місцевим дітям зі складними вадами щелепно-лицевої ділянки

Львівська хірургиня стала послом медичної місії LEAP Global Missions у Зімбабве.

Про це пишуть на сторінці Міжрегіонального центру лікування дітей з розщілинами губи і піднебіння.

Щелепно-лицева хірургиня Центру Христина Погранична і завідувачка відділення реанімації та інтенсивної терапії "Охматдиту" Віра Приймакова з колегами зі США і Мексики допомагають місцевим дітям зі складними вадами щелепно-лицевої ділянки.

“Ми вже звикли, що провідні експерти їдуть до Львова і тут допомагають нашим українцям. Але українці теж мають крутих лікарів! Вперше американські хірурги запросили до хірургічної місії у Зімбабве українських лікарок зі Львова”, - йдеться у повідомленні.

“Тепер разом з командою медиків зі США наша Христина Романівна і Віра Олександрівна вирушили у Хараре, столицю Зімбабве, щоб допомагати дітям зі складними вадами обличчя. Цього року до команди місії вперше запросили українок. До речі, наша Христина Романівна - єдина жінка-хірург у команді”, - зазначають у Міжрегіональному центрі лікування дітей з розщілинами губи і піднебіння.

Загалом там працює 5 хірургів зі США, Мексики та України. Уже в перший день місії у центральній лікарні Саллі Мугабе (Sally Mugabe Central Hospital) лікарям вдалося оглянути близько 100 пацієнтів, 60 з них уже записали на операції та у перший день відбулося вже 12 операцій.

Місія стартувала 16 вересня і триватиме до 23 вересня.

Довідково:

LEAP Global Missions є некомерційною організацією, базується в Далласі, штат Техас (США). LEAP покращує життя людей у всьому світі шляхом надання спеціалізованої медико-хірургічної допомоги. З 1991-ого команда LEAP Global Missions провела понад 10 000 безкоштовних операцій для людей з усього світу, в тому числі з України.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності