Львівська районна рада не змогла зібратися на позачергову сесію

Львівська районна рада не змогла зібратися на позачергову сесію

Депутати планували передати повноваження видачі містобудівних умов та обмежень районні адміністрації

У п’ятницю, 15 вересня, у Львові на позачерговій сесії районної ради депутати планували передати повноваження з видачі містобудівних умов та обмежень районній адміністрації. Однак засідання ради не відбулося, з 64 депутатів з’явилися лише 13.

Як розповів LVIV.MEDIA голова Львівської районної ради Андрій Сулим, сесія не відбулася, бо не було кворуму. «Я не знаю чому так сталося, у районній раді є 64 депутати, може в кожного свої індивідуальні проблеми…», — повідомив Сулим.

Про засідання позачергової сесії стало відомо за день до нього. Депутати мали розглянути лише одне питання — про делегування Львівській районній військовій адміністрації повноважень у сфері містобудування та архітектури.

Повноваження на будівництво у Львові донедавна видавав міський виконком. Проте три місяці тому, 31 травня, Львівський окружний адміністративний суд визнав протиправною та не чинною ухвалу ЛМР, яка визначила виконком уповноваженим органом з видачі містобудівних умов та обмежень. Міська рада спробувала оскаржити рішення суду в апеляції, проте їй це не вдалося.

“На днях 8-й адміністративний апеляційний суд на звернення певної фізичної особи прийняв рішення скасувати повноваження виконавчого комітету ЛМР видавати містобудівні умови і обмеження. Не буду аналізувати рішення суду, його резолютивну частину і того, що воно чомусь застосоване до ухвали, яка діє енну кількість років. Судова тяганина триває і ми будемо опротестувати це”, — написав заступник міського голови Львова з містобудування Любомир Зубач.

Депутати Львівської районної ради таки планують зібратися на чергову сесію до кінця вересня.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності