Поліцейські допомогли водієві із раптовими судомами (ВІДЕО)

Поліцейські допомогли водієві із раптовими судомами (ВІДЕО)

Патрульні надали домедичну допомогу водієві таксі, якому стало погано під час руху

Поліцейські допомогли водієві таксі, у якого під час руху почались раптові судоми.

У потрібному місці у потрібний час👮‍♂️👮🏾‍♂️Учора вдень, патрулюючи на вулиці Княгині Ольги, охоронці порядку помітили автомобіль, який стояв посеред дороги, а біля нього намагалася зупинити патрульних схвильована жінка. Запитавши, що трапилось, громадянка повідомила, що у водія таксі під час руху раптово почались судоми та інтенсивні виділення з ротової порожнини. Патрульні 4-го батальйону Роман Страмик та Юрій Цебенко негайно кинулись на допомогу.Інспектори викликали медиків та, вимкнувши двигун, почали надавати домедичну допомогу 44-річному чоловікові. Патрульні поклали його у стабільне бокове положення та до приїзду лікарів контролювали дихання.Медики прийняли рішення про негайну шпиталізацію. Патрульні супроводили чоловіка до медзакладу.Дякуємо колегам за професійні та оперативні дії. Так тримати🤝🏼

Posted by Патрульна поліція Львівської області on Tuesday, September 5, 2023

Про це повідомила патрульна поліція Львова.

У понеділок, 4 вересня, патрулюючи на вулиці Княгині Ольги, патрульні поліцейські помітили автомобіль, який стояв посеред дороги, а біля нього намагалася зупинити патрульних схвильована жінка. Коли поліцейські зупинились, вона розповіла, що у водія таксі під час руху раптово почались судоми та інтенсивні виділення з ротової порожнини.

Патрульні 4-го батальйону Роман Страмик та Юрій Цебенко викликали медиків та, вимкнувши двигун, почали надавати домедичну допомогу 44-річному чоловікові. Патрульні поклали його у стабільне бокове положення та до приїзду лікарів контролювали дихання.

Медики прийняли рішення про негайну шпиталізацію. Патрульні супроводили чоловіка до медзакладу.

Новини Львова

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності