Львів 2 вересня попрощається із загиблим захисником Артемом Кулиничем

Львів 2 вересня попрощається із загиблим захисником Артемом Кулиничем

Загиблий Герой виконував завдання на східному напрямку у лавах 711-го полку охорони 1-ї окремої бригади імені князя Лева Державної спеціальної служби транспорту

У суботу, 2 вересня, Львів попрощається з військовослужбовцем Артемом Кулиничем, який загинув, захищаючи Україну від російських окупантів.

Про це пишуть на сторінці Львівської міської ради.

Артем Кулинич

19.02.1996-26.08.2023

Народився у селі Слобода-Рашків (Республіка Молдова).

Здобув освіту у місцевій середній загальноосвітній школі. Рано втративши маму, після завершення навчання одразу почав працювати.

У 2013 році переїхав в Україну. Проживав у Львові, тут працював у будівельній сфері. Свій вільний час присвячував вивченню історії, захоплювався археологією.

З початком повномасштабного вторгнення РФ став на захист Батьківщини від російських окупантів. Виконував завдання на східному напрямку у лавах 711-го полку охорони 1-ї окремої бригади імені князя Лева Державної спеціальної служби транспорту.

У Артема Кулинича залишилися 4-річна донька, дружина, батько та брат.

Чин похорону Героя розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїна на Личаківському кладовищі.

Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності