Тимчасовий виїзний ЦНАП на вул. Стрийській продовжить роботу 24 липня

Тимчасовий виїзний ЦНАП на вул. Стрийській продовжить роботу  24 липня

Там можна буде подати документи на компенсацію за пошкоджене майно чи звернутися за консультацією

Для мешканців, які постраждали від ракетної атаки на Львів 6 липня, на вул. Стрийській, 76 продовжує працювати тимчасовий виїзний пункт Центру надання адміністративних послуг.

Про це пишуть на сторінці Львівської міської ради.

Зокрема, подати документи на компенсацію за пошкоджене майно чи звернутися за консультацією мешканці зможуть упродовж наступного тижня – від завтра, 24 липня, і до п’ятниці, з 10:00 до 19:00.

«На прохання мешканців, продовжуємо роботу виїзного Центру надання адміністративних послуг. Тут наші адміністратори вже прийняли понад 200 мешканців, майно яких було пошкоджено внаслідок ракетного удару 6 липня», - зазначила директорка департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради Валентина Бартошик.

До слова, мешканці можуть також звернутись у будь-який ЦНАП міста, а також на службу підтримки за телефоном: 093 297 57 95, з понеділка до четверга з 9.00 до 18.00 (у п'ятницю – до16.00).

Нагадаємо, перші 18 мешканців, квартири яких було зруйновано під час ракетного удару по Львову 6 липня, отримають матеріальну допомогу на тимчасове проживання.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності