• Головна
  • Новини Львова
  • На одній із вулиць у Личаківському районі Львова облаштують острівець безпеки та додаткову смугу руху

На одній із вулиць у Личаківському районі Львова облаштують острівець безпеки та додаткову смугу руху

На одній із вулиць у Личаківському районі Львова облаштують острівець безпеки та додаткову смугу руху

Це дозволить зменшити аварійність на зазначеній ділянці вулиці

У Львові на вулиці Богданівській, на існуючому переході біля вул. Ф. Вовка збудують острівець безпеки.

Ці роботи здійснюватимуться відповідно до рішення міської комісії з безпеки дорожнього руху, пише пресслужюа ЛМР.

Зазначається, що острівець безпеки стримуватиме водіїв від перевищення швидкості й дозволить зменшити аварійність на цій ділянці вулиці. Він з’явиться на ділянці, де є ухил і поворот, і тут водії часто перевищують допустиму швидкість.

«Коли машини входять у той поворот, то  швидкість руху там більше 50 км\год. В зимовий період, або коли є дощ, то автомобіль виносить до центру дороги. І, відповідно, виникають аварійні ситуації. А острівець безпеки і відповідне ознакування дороги буде заздалегідь попереджати водіїв, що треба тиснули не на газ, а на гальма. Йдеться про напрямок руху зі сторони вул. Тракт Глинянський до вул. Пластової», - сказав керівник комунального відділу Личаківської райадміністрації Василь Паливода.

Крім того, поблизу, на підйомі від вул. Дорога Кривчицька в напрямі до вул. Ф. Вовка облаштують й додаткову смугу руху, довжиною близько 250 м. Це зроблять для того, щоб важкі або малопотужні транспортні засоби мали можливість підніматися на крутий схил, не сповільнюючи рух іншого транспорту.

«Додаткову смугу не будуватимуть, а облаштують за допомогою розмітки і за мінімальних затрат. Це полегшить поїздки тим водіям, які їдуть в напрямі від району автостанції №2 до вул. Личаківської», - пояснив керівник управління вуличної інфраструктури ЛМР Павло Сирватка.

Додамо, що виконати всі роботи у Личаківській районній адміністрації пооюіцяли до 30 червня цього року.

Нагадаємо, на перехресті вулиць Івана Франка та Михайла Грушевського зруйновано тротуар. Місцеві жителі просять його відремонтувати.

Новини Львова

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності