Для львівських ОСББ та ЖБК запустили нову екологічну ініціативу: деталі

Для львівських ОСББ та ЖБК запустили нову екологічну ініціативу: деталі

Користувачам пропонують безкоштовно встановити майданчик закритого типу на невелику кількість контейнерів

ЛКП «Львівспецкомунтранс» пропонує ОСББ, ЖБК та всім зацікавленим клієнтам, у будинку яких проживає понад 500 мешканців, або місячний розрахунок за послуги вивезення ТПВ становить понад 25 тис. грн нову екологічну ініціативу.

Про це повідомили у Львівській міській раді.

Зокрема, зазначеним користувачам пропонують безкоштовно встановити майданчик закритого типу на невелику кількість контейнерів (2-3) та забезпечити щоденний забір відходів із дотриманням усіх санітарних норм.

«Ми поставили собі за ціль змінити уявлення львів’ян про чистоту на майданчиках, де здійснюється забір відходів. Знаємо напевне, що охайно не тоді, коли на об’єкті 6-8 контейнерів. Тоді насправді частіше може бути неприємний запах чи сміття довкола. Чисто, коли майданчик закритого типу на невелику кількість контейнерів і забір відходів відбувається щодня. За таких умов дотриманими є всі санітарні норми, а отже – задоволені клієнти. Тому й започатковуємо нову екологічну ініціативу», – кажуть у «Львівспецкомунтрансі».

Зазначається, що угоду на таких умовах можуть підписувати як клієнти, з якими підприємство вже раніше співпрацювало, так і нові замовники послуг.

«Вважаємо, пропозиція буде особливо цікавою для мешканців новобудов, де на території нових сучасних об’єктів питання чистоти та доглянутої території – пріоритет», – додають у компанії.

Нагадаємо, у Львівській територіальній громаді змінили тариф на послуги з переробки відпрацьованих  ламп та батарейок.

Новини Львова

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності