Львів 16 травня попрощається із двома «азовцями» та тероборонівцем

Львів 16 травня попрощається із двома «азовцями» та тероборонівцем

Поховають полеглих на Личаківському кладовищі

У вівторок, 16 травня, Львів попрощається з трьома Героями: Андрієм Мальцевим, Володимиром Нестором та Данилом Скобалем.

Про це повідомила Львівська міська рада.

Чин похорону Андрія Мальцева та Володимира Нестора розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.

Чин похорону Данила Скобала розпочнеться о 14:15 також у Гарнізонному храмі, о 14:45 – міська церемонія прощання на площі Ринок.

Андрій Мальцев (22.10.1993-09.05.2023) уродженець міста Стрий Львівської області. 

Навчався у Середній загальноосвітній школі №95 у Львові. Здобув професійно-технічну освіту у Відокремленому структурному підрозділі «Технологічний фаховий коледж Національного лісотехнічного університету України». Після завершення навчання працював у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Фокстрот». У вільний час захоплювався футболом та був диджеєм.

Із початком повномасштабного вторгнення російських окупантів вступив до лав територіальної оборони. Боронив державу у складі 125-ї окремої бригади територіальної оборони регіонального управління «Захід». Виконував бойові завдання на території Харківської та Донецької областей.

У Андрія Мальцева залишилися мама, дружина, двоє дітей та двоюрідні брати і сестри.

Володимир Нестор (11.03.1994-09.05.2023)  — львів’янин. Навчався у середній загальноосвітній школі №99. Здобував освіту у Львівському інституті Приватного акціонерного товариства «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом». Захоплювався футболом, активно займався змішаними бойовими мистецтвами. Обожнював дітей.

Із перших днів повномасштабного вторгнення добровольцем пішов на війну. Брав участь у деокупації Сумщини, згодом виконував бойові завдання на східному напрямку у лавах 3-ї окремої штурмової бригади Сухопутних військ Збройних Сил України (раніше – ССО «Азов»).

У Володимира Нестора залишилися батьки, сестра, двоє племінниць, хрещена донька, швагро, численні друзі та побратими.

Данило Скобало (25.06.1996-08.05.2023) — львів’янин.

Навчався у Ліцеї №8 Львівської міської ради. У 2015 році закінчив Львівське вище професійне училище ресторанного сервісу та туризму, здобув професію «кухар, кондитер».Після завершення навчання обіймав посаду шеф-кухаря у місцевих закладах, зокрема «Атляс» та «ДеЛюкс». Згодом працював у ресторанній сфері у Варшаві, Ґданську та Закопаному.

Із початком повномасштабного вторгнення повернувся на Батьківщину. Спершу вступив до лав територіальної оборони. Під час виконання бойового завдання отримав поранення, однак повернувся на фронт. Згодом боронив державу на східному напрямку у складі 3-ї окремої штурмової бригади Сухопутних військ Збройних Сил України (раніше - ССО «Азов»).

У Данила Скобала залишилися бабуся з дідусем, батьки, брат із родиною, тітки, дядьки та хрещений син.

Нагадаємо, У понеділок, 15 травня, на Львівщині попрощалися із загиблими Героями Олегом Грицайчуком та Василем Повалюком.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності