Львів’янка стала віцечемпіонкою Європи з боротьби

У фіналі дівчина поступилася іншій спортсменці зі Львівщини, яка вже багато років виступає за Азербайджан

Львів’янка Оксана Лівач стала віцечемпіонкою Європи з боротьби.

Про це 20 квітня повідомили в управлінні спорту Львова.

Так, у фіналу чемпіонату Європи з боротьби, що триває у Загребі, Оксана Лівач з рахунком 4:9 поступилася уродженці села Пісочної Львівської області Марії Стаднік, яка уже багато років виступає за Азербайджан.

Зазначається, що на шляху до фіналу львівська спортсменка перемогла італійку Емануеллу Луіззі та болгарку Мілену Селішку.

Додамо, інші дві представниці Львівщини — Юлія Ткач та Алла Белінська — також вийшли до фіналів у своїх категоріях та забезпечили собі медалі чемпіонату Європи.

Зокрема, Алла Белінська, яка виступає у ваговій категорії до 68 кг, у фіналі зустрінеться з болгаркою Юліаною Яневою. Водночас Юлія Ткач (вагова категорія до 59 кг) побореться за «золото» з молдованкою Анастасією Нічітою.

Нагадаємо, вихованка Дрогобицького осередку СДЮШОР «Спартаківець» Олександра Хоменець зайняла друге місце на чемпіонаті Європи U23 з вільної боротьби.