• Головна
  • Новини Львова
  • Львівська спортсменка виборола «бронзу» на турнірі з художньої гімнастики у Болгарії (відео)

19-річна Христина Погранична успішно виступила у багатоборстві в індивідуальній першості серед сеніорок

У Софії з 7 до 9 квітня проходив Міжнародний турнір з художньої гімнастики. Медаль на цих змаганнях виборола спортсменка зі Львівщини.

Про це повідомили у відділенні Національного олімпійського комітету України у Львівській області.

Так, у Болгарії 19-річна Христина Погранична здобула бронзову медаль у багатоборстві в індивідуальній першості серед сеніорок. Зазначимо, що тренує гімнастку Ірина Руда.

Додамо, що Христина Погранична також кваліфікувалась у фінали з обручем та м'ячем з другим і третім результатами відповідно.

Нагадаємо, кілька днів тому Україна здобула першу нагороду на юніорському чемпіонаті світу-2023 з фехтування Болгарії. Дебютну медаль на турнірі у Пловдиві завоювала 15-річна львів’янка Анна Максименко.