Львів’янин виборов «бронзу» на Кубку України зі стрибків у воду

Матвій Шлом'як виборов бронзову медаль у стрибках на вишці серед хлопців віком 12-13 років

Львів’янин Матвій Шлом'як став володарем бронзової медалі юнацького Кубку України зі стрибків у воду.

Про це пишуть на сайті Відділення НОК України у Львівській області.

Кубок України зі стрибків у воду серед вікових група С, D, E стартував у столичному Центрі спорту «Ліко» 29 березня 2023 року.

У другий змагальний день член збірної команди Львівщини, вихованець КДЮСШ ім. Юрія Кутенка Матвій Шлом'як виборов бронзову медаль у стрибках на вишці серед хлопців віком 12-13 років.

Технічні результати: вишка, хлопці, група С:

1. місце Бугара Іван (Харківська обл.) – 280.90 бали;
  2. місце Полішвайко Іван (Київ) – 279.90 бали;
  3. місце Шлом’як Матвій (Львівська обл.) – 240.25 бали.

Тренери львів’янина: Дмитро Адамчук, Уляна Кавійчик, Олег Мельніков.

Наразі вболіваємо за членів збірної команди Львівщини за програмою наступних змагальних днів:

31 березня 2023 року:

• 16:00 – трамплін 3 м, юнаки/дівчата, група С (попередні змагання)

вишка, хлопці, група D (фінал)

вишка, дівчата, група D (фінал)

трамплін 3 м, юнаки/дівчата, група С (фінал)

1 квітня 2023 року:

• 11:00 – вишка синхрон, хлопці/дівчата (фінал)

Трамплін 3 м синхрон, хлопці/дівчата (фінал)

Загалом за нагороди турніру змагаються 56 юних спортсменів, які представляють збірні команди Вінницької, Дніпропетровської, Запорізької, Луганської, Львівської, Харківської областей та міста Києва.

Стрибуни у воду виступають у трьох вікових групах:

• С (12-13 років),
  • D (10-11 років) т
  • Е (9 років та молодші).

Юні спортсмени змагаються в індивідуальних стрибках з трампліну 1 м, 3 м, вишці, а також синхронних стрибках з трампліну й вишки серед дівчат та хлопців у різних вікових групах. А у складі суддівської бригади цьогорічного юнацького Кубку України зі стрибків у воду представлений львів’янин Дмитро Адамчук.

Нагадаємо, в кінці грудня 17-річна львів’янка Марія Городня успішно виступила на відкритому чемпіонаті Литви з плавання. Спортсменка виборола три медалі на різних дистанціях, дві з яких стали золотими.