• Головна
  • Новини Львова
  • У Львові попрощаються із трьома захисниками, які боронили Україну від російських окупантів

У Львові попрощаються із трьома захисниками, які боронили Україну від російських окупантів

У Львові попрощаються із трьома захисниками, які боронили Україну від російських окупантів
Фото: Львівська міська рада

Поховають Героїв на Личаківському кладовищі

У п’ятницю, 31 березня, у Львові проведуть в останню путь ще з трьох захисників — Андрія Андрушка, Остапа Лізанця, Миколу Гебу, які захищали Україну від російських окупантів.

Про це повідомляє Львівська міська рада.

Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (вул. Театральна, 11), об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героїв на Личаківському кладовищі.

Андрій Андрушко народився 9 вересня 1969 року у Львові, а загинув на війні проти російських окупантів 24 березня 2023 року.

Навчався у Середній загальноосвітній школі №30. Здобув спеціальність «маляр, художник-реставратор» у Середньому професійно-технічному училищі №17 міста Львова.

Після завершення навчання проходив військову службу у військах радіаційного, хімічного та біологічного захисту. У мирний час займався реставрацією церков, згодом працював у правоохоронних органах міста Львова.

Протягом 2015-2016 років виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції у лавах 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України.

Після повернення працював комірником на підприємстві «Агромат».

Із початком повномасштабного вторгнення росії став до лав 103-ї окремої бригади Сил територіальної оборони Збройних Сил України.

У Андрія Андрушка залишилися мама, сестра, дружина, двоє дітей, онук та невістка.

Остап Лізанець народився у Львові 5. вересня 1991 року, а загинув 24 березня 2023 року.

Навчався у Середній загальноосвітній школі № 90 міста Львова. Закінчив Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу.

У мирний час працював у будівельній та охоронній сфері, згодом — за кордоном на заводі концерну «Philips».

Займався боксом та бойовим мистецтвом муай-тай, мріяв стати спортивним тренером та навчати дітей.

Із перших днів повномасштабного вторгнення російської федерації добровольцем пішов на війну. Боровся із російськими окупантами у лавах 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України.

У Остапа Лізанця залишилися мама, бабуся та наречена.

Микола Геба народився у Молдові у місті Липкани 7 липня 1979 року. Захисник загинув 27 березня 2023 року.

Закінчив місцеву школу. На початку 2000-х років переїхав до України, здобув освіту у Міжрегіональному вищому професійному училищі зв’язку в місті Львові. Згодом навчався в Українській академії друкарства.

Після завершення навчання обіймав посаду менеджера із продажу електроінструментів у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Дім інструментів» та на Приватному підприємстві «Абразив». Протягом останнього періоду працював у Бельгії.

Захоплювався історією та читанням літератури.

Із початком повномасштабного вторгнення повернувся з-за кордону та вступив до лав територіальної оборони. Боровся із російськими окупантами у складі 125-ї окремої бригади територіальної оборони регіонального управління «Захід» Сил територіальної оборони Збройних Сил України.

У Миколи Геби залишилися мама, сестра, брат, дружина, двоє дітей та племінники.

Нагадаємо, 27 березня у Луганській області, захищаючи Україну, загинув самбірчанин Желізко Тарас Ігорович, 1992р.н.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності